Je doména volná?
Webmail
Login:
Heslo:
Klientský portál
Login:
Heslo:

Novinky

16.8.2023
Vláda schválila přesunutí ústředních orgánů státní správy na jednotnou doménu gov.cz, které má proběhnout do konce roku 2024 (Ministerstvo práce a sociálních věcí má odklad do poloviny roku 2025).

23.3.2020
Správce národní domény .cz s ohledem na situaci, která je spojená s bezpečnostními opatřeními proti šíření onemocnění COVID-19, prodlužuje do odvolání funkčnost nezaplacených domén s koncovkou .cz, a to z 30 na 60 dnů.

17.2.2013
Správce domény CZ.NIC, po dvou letech provedl průzkum zájmu o domény s diakritikou. Zájem je opět malý, a proto domény s dikaritikou zatím nebudou zavedeny.

15.8.2011
Společnost CZ.NIC, která je správcem domény .cz začala od 1. srpna 2011 zasílat jednou ročně kontaktům výzvu k aktualizaci údajů v registru domén.

Nabízíme komplexní služby v oblasti Internetu: registraci a správu domén, jejich umístění a provoz webovských prezentací na našich vyhrazených serverech; tvorbu, aktualizaci a optimalizaci webovských prezentací nebo interaktivních webovských aplikací a speciálního zakázkového software určeném k provozu v prostředí Internetu.

Od roku 1999 máme za sebou bohatou historii, realizovali jsme desítky projektů, které denně navštěvují desítky tisíc návštěvníků, a zaměstnáváme profesionály, kteří svými zkušenostmi pomohou k úspěchu na Internetu i Vám.

Webhosting registrace domén, jejich umístění a provoz Webdesign od grafického návrhu k funkční webovské prezentaci Websoftware speciální webovské aplikace a zakázkový software