Websoftware - software pro internet

Naše společnost se vývojem aplikací pro Internet zabývá již od roku 1999. Můžeme se pochlubit množstvím spolehlivě fungujících aplikací, u kterých si můžete ověřit, jak naše řešení vypadá v praxi.

Mezi naše fungující produkty patří:

Základní rysem našich aplikací je maximální uzpůsobení přáním klienta. Univerzální řešení přizpůsobujeme požadavkům klienta podle široké škály měřítek. U všech našich produktů klademe důraz především na snadnost obsluhy a rychlost systému.

Hlavní část našich prodejů v oblasti software tvoří on-line obchodní systémy. Jejich provoz maximálně přizpůsobujeme přáním zákazníka, především co se týče snadné aktualizace a propojení na ekonomiku firmy. V rámci našich obchodních systému je možné využívat on-line platební metody eBanky, CCS, ČSOB a nově také PayPal.

Naše řešení stavíme především na programovacím jazyce Perl a v případě složitějších systému na platformě jazyka Java. Pro databázová řešení saháme většinou k databázovému serveru PostgreSQL nebo MySQL v případě těch nejjednodušších projektů, ale vyrobili jsme také speciální aplikace pracující na databázových platformách MS SQL, Oracle nebo SQLite.

POZOR! Našim klientům nabízíme v rámci vytvoření softwaru i jeho umístění na našem serveru ZDARMA***! Víme totiž, že za provoz internetových aplikací se mnohde platí další poplatky k těm současným.