Webdesign

Vytvoření internetové prezentace nabízí desítky, možná stovky firem. Jsme si toho vědomi, a proto se snažíme nabídnout komplexní škálu služeb ve špičkové kvalitě za velmi rozumné ceny. Naši zákazníci nás přesvědčují o tom, že jdeme správnou cestou...

Vytvoření prezentace svěřte do rukou našich specializovaných pracovníků, kteří prezentaci navrhnou a vytvoří tak, aby splňovala nejpřísnější kritéria a především byla atraktivní pro návštěvníky.

Rekonstrukce prezentace, její přizpůsobení novým trendům či doplnění moderních prvků.

Aktualizace prezentace patří k nejdůležitějším prvkům jejího úspěchu. Pouze pravidelná aktualizace a vylepšování zabezpečí opakované přístupy klientů, a tím i návratnost Vašich investic.

Reklama na Internetu získává stále větší oblibu. Jsme schopni plně zabezpečit jak komplexní reklamní kampaň jednotlivého produktu, tak i dlouhodobou kampaň s cílem propagace a vylepšení image společnosti. Samozřejmě zajistíme i tvorbu reklamních proužků (bannerů).

Hlavním inovačním trendem současného Internetu se stává vektorový grafický formát Macromedia Flash, který umožňuje efektivní spojení informací, animací a zvuku.

V případě umístění námi vytvořené prezentace v rámci služby HOSTING nabízíme provoz domény po PŮL ROKU ZDARMA!