Webdesign - podrobný popis

Vytvoření prezentace

Při tvorbě zákaznických internetových stránek spolupracujeme s grafiky, kteří navrhnou vizuální podobu celého webu. Tuto podobu převedeme do podoby internetových stránek, které se budou spolehlivě zobrazovat ve všech prohlížečích tak, aby každý návštěvník odcházel spokojen.

V rámci tvorby prezentací můžeme nabídnout všechny technologie, které se v současné době používají. Kromě HTML, JavaScriptů, JAVY, CGI skriptů či DHTML, jsme schopni vytvořit i kompletní prezentaci ve Flashi na špičkové úrovni.

Rekonstrukce prezentace

Pokud nejste spokojeni s úrovní Vaší současné prezentace, svěřte její přetvoření do našich rukou. Adaptujeme ji dle Vašich představ tak, aby splňovala současné požadavky a přinášela Vám užitek v podobě spokojených klientů. Vzhledem k tomu, že většinu materiálů získáme ze současné prezentace, nabízíme rekonstrukci za velmi výhodných podmínek.

Aktualizace prezentace

K nejdůležitějším prvkům úspěchu internetové prezentace patří její aktualizovanost. Návštěvník musí stále objevovat nové a nové informace, prezentace prostě musí v každém okamžiku odrážet skutečný stav ve firmě. Jen to zabezpečí opakované navštěvy zákazníků.

Proto klademe na přísun aktualit takový důraz. Nové informace můžeme vystavovat my, nebo vyškolíme Vašeho pracovníka, který bude tímto úkolem pověřen.

Reklama na Internetu

Reklama na Internetu každým rokem roste na objemu. Oslovuje stále větší počty uživatelů a získává na významu. Máme s internetovou reklamou rozsáhlé zkušenosti. Jsme schopni zajistit kompletní vedení reklamní kampaně - od tvorby reklamních proužků (bannerů) přes výběr vhodných reklamních prostorů po zpracování dat a vyhodnocení kampaně.

Zárovneň můžeme na Vaše přání realizovat výměnnou reklamu.